Powstaje chór parafialny (2013-09-24)

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego tworzy swoją grupę śpiewaków we wsi Chłapowo. Chór zaprasza na spotkanie wszystkich zainteresowanych. Zajęcia prowadzić będzie organistka Halina Nowicka.

Chór ma powstać przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego. Pierwsza próba chóru już się odbyła – w czwartek 19 września w salce na plebanii. Już wiadomo, że kierować nim będzie Halina Nowicka – organistka w naszej parafii.

Parafianie na swojej stronie przyznają, że pierwsze zajęcia chóru cieszyły się „niewątpliwie wysoką frekwencją”. W Chłapowie chór chce iść za ciosem – już trwa poszukiwanie kolejnych chórzystów. – Wszystkich chętnych dysponujących dobrym głosem i odrobiną wolnego czasu zapraszamy do wspólnego śpiewania na chwałę Bożą i włączenia się w nasz chór – zachęcają w parafii.

LINK DO ARTYKUŁU

chor 1chor 3