Ogłoszenia – 15 października 2017 r.

XXVIII Niedziela Zwykła – 15 października 2017 r.

1. W dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinie 17.30. Dzieci zapraszamy na godzinę 16.00 od poniedziałku do piątku.

2. W kalendarzu liturgicznym jutro przypada wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę święto św. Łukasza, w piątek św. Jana z Kęt, w sobotę bł. Jakuba Strzemię.

3. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła wyłożone będą kartki z wypominkami, które można składać na tacę w kopercie lub w kancelarii. Złożone przy tej okazji ofiary, tego roku przeznaczamy jak zwykle na fundusz budowlany. Kartki będą także włożone w biuletyn parafialny.

4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia aktualny numer Gościa Niedzielnego i Biuletyn.

5. W ostatnim tygodniu października i w okolicach 18 listopada są wolne intencje Mszy świętych. Można je zamawiać w biurze parafialnym.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Sławomir Skoblik