Ogłoszenia – 17 czerwca 2018 r.

XI Niedziela Zwykła – 17 czerwca 2018 r.

• Witam wszystkich parafian i gości.
  • Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie alumnów naszego seminarium. Dzisiejszy dzień w naszym dekanacie jest szczególną okazją do modlitwy za nasze seminarium. Kolekta przeznaczona jest na utrzymanie tej diecezjalnej uczelni.
  • Dziś o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Litania do Najświętszego Serca Jezusa. Jutro o 19.00 spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.
  • Msza święta na zakończenie roku szkolnego w piątek o godzinie 8.00, dzień wcześniej od 16.00 okazja do spowiedzi świętej.
  • W przyszłą sobotę tradycyjna pielgrzymka kutrów rybackich do Pucka.
  • W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzin świętego Jana Chrzciciela. Będziemy gościć na Mszach świętych księdza Marcina Ciesielskiego z diecezji łuckiej, który wygłosi Słowo Boże, a po Mszach świętych będzie zbierał do puszek ofiary na swoją pracę duszpasterską na Ukrainie.
  • W przyszłą niedzielę obowiązuje już wakacyjny porządek Mszy świętych niedzielnych: 8.00, 10.00, 11.30 i 20.00.
  • U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny i książkę o Chłapowie i parafii – To cegiełka na budowę kościoła 25 złotych+. Klerycy rozprowadzają swoje materiały.

Ks. Sławomir Skoblik