Ogłoszenia – 19 stycznia 2020 r.

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

II Niedziela Zwykła – 19 stycznia 2020 r.

1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który obchodzony jest do 25 stycznia.
  2. We wtorek przypada wspomnienie św. Agnieszki a także 29. rocznica nominacji biskupiej Ks. Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia. Z tej okazji naszymi modlitwami otaczamy metropolitę gdańskiego. W tym dniu będziemy modlić się także za nasze kochane Babcie z okazji ich święta. Ponadto w tym tygodniu w piątek przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego biskupa i doktora Kościoła, natomiast w sobotę Święto Nawrócenia św. Pawła. Jest to także dzień kolędy dodatkowej od 18.00, Chęć przyjęcia księdza można zgłaszać dzisiaj w zakrystii.
  3. Natomiast w dniu 26 stycznia obchodzony jest XX Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce pod hasłem: Chrześcijanie i Muzułmanie: w służbie powszechnego braterstwa.
  4. Polecam waszej uwadze Gościa Niedzielnego i nasz parafialny biuletyn.
  5. We wtorek środę i czwartek biuro parafialne czynne o stałej porze. Intencje na rok 2021 będę przyjmował od 4 lutego w godzinach biura parafialnego.
  6. W tym tygodniu spotkanie opłatkowe na plebanii – 23 stycznia – Rady Parafialnej po spotkaniu organizatorów zabawy karnawałowej.

W dalszym ciągu zapraszamy do adoracji przy żłóbku. Na koniec prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, by błogosławił dzieło ekumeniczne Kościoła i nas tu zgromadzonych.

Zapowiedzi przedślubne 19.01-02.02.2020

Elan Aliiev, kawaler i Aleksandra Elżbieta Jeka, panna