Ogłoszenia – 6 maja 2018 r.

VI Niedziela Wielkanocna – 6 maja 2018 r.

• Dziś o 14.15 spotkanie Żywego Różańca połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem majowym.
  • Zapraszam w tygodniu na nabożeństwo majowe o 17.30, dzieci od poniedziałku do piątku o 16.00.
  • We wtorek przypada Uroczystość świętego Stanisława Biskupa Męczennika. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Rocznicy I Komunii świętej o godzinie 10.30. Spowiedź święta dla dzieci klas IV i ich najbliższych w sobotę o godzinie 15.30.
  • Już dzisiaj zapraszam na uroczystości z okazji Srebrnego Jubileuszu naszej parafii. Rozpoczną się one w Dzień Matki 26 maja o godzinie 13.00 Mszą świętą. Po eucharystii, której przewodniczyć będzie arcybiskup metropolita gdański będzie tort urodzinowy i festyn.
  • W tym roku z racji jubileuszu parafii nie wyruszy z naszego kościoła tradycyjna piesza pielgrzymka do Wejherowa na Uroczystość Trójcy świętej.
  • Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Matemblewa. Pielgrzymka odbędzie się 14 maja. Koszt autokaru 35 złotych.
  • Przy wyjściu u ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  • W przyszłą niedzielę kolekta budowlana.

Na przeżywanie kolejnych dni wielkanocnych i przygotowanie do Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego niech nam Bóg błogosławi.

Ks. Sławomir Skoblik