Ogłoszenia – 7 stycznia 2018 r.

Święto Chrztu Pańskiego

• W dzisiejszą Uroczystość Chrztu Pańskiego, kończącą w liturgii okres Bożego Narodzenia, ogarniamy szczególną modlitwą naszych szafarzy sakramentu chrztu, rodziców i chrzestnych – tych wszystkich, którzy przekazali nam wiarę, a także tych którzy w minionym roku zostali ochrzczeni w naszej wspólnocie.
  • Dzisiaj o 14:15 comiesięczne spotkanie Żywego Różańca, a po nim spotkanie opłatkowe w salce.
  • Gratuluję, a jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w rodzinne kolędowanie.
  • Po błogosławieństwie na koniec Mszy świętej w dalszym ciągu zapraszam do adoracji przy żłóbku. Dziękuję za ofiary złożone przy okazji nawiedzenia szopki przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem.
  • W przyszłą niedzielę o godzinie 11.30 spotkanie na plebanii organizatorów zabawy karnawałowej.
  • W przyszłą niedzielę kolekta budowlana.
  • Przypominam, że biuro parafialne w czasie kolęd czynne jest w dni powszednie bezpośrednio po rannej Mszy świętej.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy Franciszka Boldę z ul. Górniczej. Przeżył lat 71. Msza święta od uczestników pogrzebu odprawiona zostanie 21 stycznia o godzinie 8.00.

Na koniec prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, by nam błogosławił i umocnił w wypełnianiu przyrzeczeń chrzcielnych dziś odnowionych.

Ks. Sławomir Skoblik