Parafialny Konkurs Plastyczny „Moja Parafia”

24 maja został rozstrzygnięty Parafialny Konkurs Plastyczny pn. „Moja Parafia”. Głównym celem konkursu było zainteresowanie dzieci historią miejsca ich zamieszkania ze szczególnym uwzględnieniem małej architektury religijnej oraz zainspirowanie ich do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki.

Na konkurs wpłynęło 20 pięknych prac plastycznych, wykonanych różnymi technikami plastycznymi (rysunek, batic, wycinanka). Wybór zwycięzców był bardzo trudny. Jury w składzie: ks. Sławomir Skoblik – przewodniczący, p. Anna Fijoł – nauczyciel plastyki dokonało oceny prac i wyłoniło następujących zwycięzców:

W pierwszej grupie wiekowej:

 • I miejsce – Karolina Lewandowska, klasa 0p
 • II miejsce – Jan Lewandowski, klasa 0a
 • III miejsce – Aleksandra Madalińska, klasa 0p
 • wyróżnienie –Maja Mudlaff, klasa 0a
 • wyróżnienie – Agata Jamros, klasa 0a

W drugiej grupie wiekowej:

 • I miejsce – Antonina Bisewska, klasa I
 • II miejsce – Agata Elwart – klasa I
 • III miejsce – Krzysztof Sarna – klasa I

W trzeciej grupie wiekowej:

 • I miejsce – Dominika Szwec, klasa III
 • II miejsce – Zofia Robakowska, klasa III
 • III miejsce –Maciej Sarna, klasa III

Komentarze

komentarze