Piesza Pielgrzymka Kaszubska: Hel – Jasna Góra – Kraków Łagiewniki – 3-25 lipca

kaszSerdecznie zapraszamy do udziału w XXXV Pielgrzymce Kaszubskiej, która wyruszy na szlak w niedzielę 3 lipca z kościoła p.w. Bożego Ciała w Helu o godz. 6:00 rano.

Po dojściu do Swarzewa (3 lipca godz. 18:00) Msza św. na rozpoczęcie Pielgrzymki pod przewodnictwem Ks. Biskupa Wiesława Szlachetki. Wejście na Jasną Górę 21 lipca, do Krakowa-Łagiewnik 25 lipca godz. 13:00.

Zapisy: na trasie pielgrzymki.

Opłaty: cała trasa: 200 zł; kilka dni (10 zł za dzień). Druga i kolejna osoba z rodziny 50 % opłaty. Konieczne też będą opłaty za nocleg w szkołach (Częstochowa, Klucze, Skała) po 10 zł od osoby.

Osoby, które chcą zostać (i skorzystać z noclegu w szkole i parafii Korzkiew pod Krakowem w dniach 25-30 lipca) na ŚDM, oraz wykupić tzw. pakiet minimalny (190 zł) prosimy o rejestrację do 29 czerwca pocztą elektroniczną maciejswigon89@wp.pl lub pershing@umk.pl.