Przegląd Pieśni Patriotycznej w Gdańsku: | zgłoszenia do 10.10

Akcja Katolicka Archidiecezji Gdańskiej organizuje Przegląd Pieśni Patriotycznej pod hasłem: „Nasze dziedzictwo – Polska” (św. Jan Paweł II).

Celem Przeglądu jest popularyzowanie tradycji śpiewania pieśni patriotycznej, zaś w bieżącym roku szczególne uczczenie jubileuszu stulecia odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę oraz włączenie się w krajowy nurt Akcji Katolickiej przygotowujący do reprezentowania na Ogólnopolskim Koncercie Pieśni Patriotycznej na Zamku Królewskim w Warszawie.

Diecezjalny Przegląd odbędzie się w sobotę, 20 października 2018 r. w godz.: od 10.00 do 13.00 w kościele przy parafii św. Maksymiliana Kolbe w Gdańsku -Suchaninie, przy ul. Otwartej 1.

Zgłoszenia udziału w Przeglądzie przyjmowane są na „Karcie zgłoszenia uczestnika” do 10 października 2018 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału i tym samym włączenia się do uczczenia jubileuszu stulecia niepodległości, a także do realizacji idei zachowania i pielęgnowania wartości patriotycznych naszej Ojczyzny.

Regulamin Przeglądu Pieśni Patriotycznej 2018

Karta zgłoszenia na Przegląd Pieśni Patriotycznej 2018

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział dziecka w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej 2018

Foto: gdansk.gosc.pl

Komentarze

komentarze