ŚP. Wanda Kortas – podziękowanie

Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Pani Wandy Kortas – długoletniej Gospodyni mojego poprzednika śp. księdza Wiesława Wett.

Serdecznie jej dziękuję za wprowadzenie mnie w życie wspólnoty parafialnej przez cztery miesiące wzajemnej współpracy.

W imieniu swoim i parafian w Chłapowie na ręce jej rodzeństwa składam serdeczne wyrazy współczucia ale i gorące podziękowanie za jej oddaną posługę w trudnej do zastąpienia funkcji gospodyni.

Z powodu prowadzenia wyjazdu parafialnego dla dzieci nie mogę uczestniczyć osobiście w uroczystościach pogrzebowych, ale zapewniam, że dzisiaj we Wrocławiu w kaplicy domu zakonnego sióstr Notre Dame odprawię w jej intencji Mszę świętą, a w parafii Chłapowskiej w dniu 31 sierpnia o godzinie 18:00.

Ks. Sławomir Skoblik