Dodaj nowe ogłoszenie

1. Pola oznaczone * są obowiązkowe.
2. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
3. Wpis będzie widoczny w księdze gości po zatwierdzeniu.
6 wpisów.
Maja Maciej Kulas z Chlapowo/Gdynia napisał/a 18 września 2017:
Dziekujemy Ks. Proboszczowi za udzielenie ślubu, za piękne kazanie, za dodanie otuchy i podbudowanie emocjonalne przed ślubem, żeby stresu było mniej, oraz za przepiękne życzenia po ceremoni. Dziękujemy z całego serca.
wlodek z Sopot napisał/a 9 października 2016:
Pozdrawiam. wlodek i ekipa Magazynu DROGA Czekam na zaproszenie na wydarzenia u Księdza Proboszcza. Może cos znowu z historii kościoła.
Ola z Starogard napisał/a 11 czerwca 2016:
Smutny to wpis . Od chwili otrzymania wiadomości o śmierci ś.p. Ks,Wiesława powracam myślą o chwilach kiedy na pielgrzymkach do Częstochowy (lata 80) razem wędrowaliśmy ,o uśmiechu księdza ,jego skromności,poczuciu humoru.Wychowywaliśmy się na jednym osiedlu,Jeszcze niedawno wspominałam te czasy ,zastanawiając się co teraz robi gdzie jest .Czas pędzi . Zawsze księże Wiesławie będziesz w naszej pamięci, Spoczywaj w pokoju.
Maria z Szemud napisał/a 29 listopada 2015:
Pozdrawiam serdecznie Ks. Proboszcza - parafianka z Szemuda 🙂
Magda napisał/a 29 listopada 2015:
Pozdrawiam i gratuluję profesjonalnej strony internetowej 🙂
Adam napisał/a 26 listopada 2015:
Witam serdecznie. Strona bardzo przejrzysta. Pozdrawiam!
Regulamin Księgi Gości:
  •        Dokonując wpisu do Księgi Gości wyrażasz zgodę na zasady poniższego regulaminu.
  • Księga Gości jest publiczna, więc każdy, kto chce może pozostawić wpis o treści nie naruszającej prawa.
  • Księga Gości jest moderowana.
  • Każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoje wypowiedzi.
  • W Księdze obowiązują powszechne zasady dobrego wychowania.
  • Wpisy nie mogą posiadać w swojej treści słów powszechnie uznawanych za wulgarne.
  • Wpisy dodawane są automatycznie.
  • Wpisy, których treść narusza prawo, zawiera stwierdzenia nieprawdziwe, bądź obraża lub narusza dobra osobiste osób trzecich będą kasowane.
  • Administrator ma prawo usunąć każdy wpis.
  • Wpisy będą usuwane, jeśli zawierają wulgaryzmy, obrażają inne osoby lub zawierają inne elementy, które administrator uzna za niepożądane.