Budowa kościoła

IMG_2259Kościół usytuowano na osi północ – południe, co zapewnia właściwy efekt oświetlenia wnętrza i jest optymalne dla ukształtowania terenu. Bryła kościoła o dwuspadkowym dachu tworzy jednoprzestrzenne wnętrze z głównym wejściem w dolnej części wieży. W północnej części bryły, za prezbiterium jest kaplica, pełniąca również rolę kaplicy pogrzebowej. Nawa główna o powierzchni 500 m. kw.  posiada 220 miejsc siedzących. Wieża kościoła ma balkon widokowy na poziomie 19 m., dający widok na morze i okolicę.

Po wykonaniu robót ziemnych i doprowadzeniu fundamentów na poziom zerowy terenu, przystąpiliśmy do budowania murów świątyni. Wszystkie prace wykonujemy z materiałów i funduszy, które otrzymujemy od ofiarodawców. Nawet najdrobniejszy dar jest cegiełką w budowaniu tego domu Bożego.

Numer naszego konta parafialnego:
58 8349 0002 0030 2696 2000 0010

Bóg zapłać za wszelkie wpłaty!