Ogłoszenia – 24 marca 2019 r.

III Niedziela Wielkiego Postu – 24 marca 2019 r.

• Dzisiaj przypada Dzień Misjonarzy Męczenników oraz Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów.
  • Zapraszam do udziału w Gorzkich Żalach i nabożeństwie Drogi Krzyżowej
  • Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy świętej o godzinie 18.00. złożymy przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcam do podjęcia tej modlitewnej krucjaty w intencji ochrony życia ludzkiego.
  • Przed tygodniem, zebraliśmy 340 PLN na pomoc polskim misjonarzom
  • U ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego w cenie 5 złotych i za symboliczną ofiarę biuletyn parafialny. Są także paschaliki na świąteczny stół w cenie 8 złotych.
  • 1 kwietnia 2019 roku (poniedziałek) od godzinie 13.00 w przychodni lekarskiej WŁA-MED odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG nerek oraz echo serca. Badania są odpłatne – 55 złotych. Informacje bliższe w gablotce.
  • W biuletynie, na stronie internetowej parafii i na facebooku – informacje od organizatorów o Ekstremalnej Drodze Krzyżowej.
  • Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę na Powiśle i Kociewie i do Górki Klasztornej.
  • W tym tygodniu są wolne intencje Mszy świętych. W czwartek nie będzie Mszy świętej o godzinie 18.00.
  • Polecam waszej uwadze i ofiarności sprzątanie kościoła.

Dziękując za wspólna modlitwę, życzę wszystkim owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia. Niech nam Bóg błogosławi.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik