Ogłoszenia – 3 maja 2020 r.

IV Niedziela Wielkanocna – 3 maja 2020 r.

Niedziela Dobrego Pasterza – 57 Tydzień Modlitw o Powołania

  1. Zakończyliśmy XI Tydzień Biblijny, a rozpoczynamy dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza 57. Tydzień Modlitw o Powołania, który ma być czasem modlitwy i przypomnienia, że dzieło odczytywania, rozwijania i realizowania powołań trzeba nieustannie wspierać.
  2. Od 1 maja nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy św. o 16.00. Z powodu absencji dzieci w szkole i niemożności swobodnego ich przemieszczania tradycyjne nabożeństwo majowe dla dzieci jest w tym roku odwołane.
  3. Dziś spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15 połączone z nabożeństwem majowym.
  4. W tym tygodniu przypada w poniedziałek wspomnienie św. Floriana – patrona strażaków, w środę święto św. Filipa i Jakuba, w piątek uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny.
  6. Skarbonki papierowe Caritas z jałmużną wielkopostną można przynosić do zakrystii. Zostaną przekazane do Władysławowa.
  7. Polecam waszej uwadze skarbonkę na sprzątanie kościoła.
  8. W przyszłą niedzielę taca budowlana.

Trwając na modlitwie w intencji powołań, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze