Ogłoszenia – 6 października 2019 r.

XXVII Niedziela Zwykła – 6 października 2019 r.

  1. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc różańcowy. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie w dni powszednie o godz. 17.30. Zapraszamy dzieci na różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 16.00. Trwa konkurs na ciekawie zrobiony różaniec z elementami misyjnymi lub morskimi. Jego rozstrzygnięcie będzie jutro.
  2. Dziś spotkanie Żywego Różańca o 14.15.
  3. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego”, oraz biuletyn parafialny.
  4. W sobotę spotkania: ministrantów o 9.00 lektorek o 10.00 i oazy o 12.00. Zapraszamy także nowe, chętne osoby.
  5. Zapraszamy na jednodniowa wycieczkę do Gdańska w dniu 19.10. Koszt przyjazdu autokaru to 30 złotych. Dodatkowe koszty to wstęp do muzeum II wojny światowej i Europejskiego Centrum Solidarności oraz obiad. Zobaczymy bazylikę Mariacką i św. Brygidy oraz Pocztę Polska. Wyjazd o godz. 6.30.
  6. Za tydzień także Dzień Papieski. Przed kościołem będzie można wspomóc FUNDACJĘ DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA. W tym dniu taca budowlana.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze