Uroczystość Bożego Ciała | 20.06

W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte o 8.00, 10.30 i 16.00. Po Mszy świętej o godzinie 10.30 wyruszy ze świątyni procesja i przejdzie ulicami: Gościnną, Przytulną, Kopalnianą, Zagrodową, Górniczą, Władysławowską, Poprzeczną i Gościnną.

Pierwszy ołtarz rolniczy przy kapliczce na ulicy Solnej, drugi rybacki: przy posesji p. Pokrywka, trzeci: różańcowy naprzeciwko kapliczki przy ulicy Władysławowskiej i czwarty: dzieci komunijnych przy krzyżu misyjnym. Prosimy o ustrojenie trasy procesji i nieparkowanie przy niej samochodów. Proszę o wzięcie książeczek do nabożeństwa i okularów do czytania. Niech nasz liczny i aktywny udział będzie okazją do manifestacji wiary w Zmartwychwstałego Chrystusa żyjącego w tajemnicy Eucharystii.

Msza święta w środę o 18.00 z liturgią z Uroczystości Bożego Ciała.

Komentarze

komentarze