Ogłoszenia – 14 czerwca 2020 r.

X Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2020 r.

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. W dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godzinie 17:30, w kolejne niedziele po Mszy świętej o 16.00.
  2. Ponadto w tym tygodniu w środę obchodzimy wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, w piątek Uroczystość NSPJ. Nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i powierzamy opiece ich Świętych Patronów.
  3. W przyszłą niedzielę j ostatni raz rozkład szkolny Mszy świętych niedzielnych: 8,00, 9.30, 10.30 i 16.00.
  4. W tym tygodniu pamiętajmy o uczniach klasy ósmej przeżywających swoją „małą maturę”.
  5. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła i te składane do puszki na jego sprzątanie.

Dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Proboszcz Sławomir Jan Skoblik