XV BIEG PAPIESKI o MEMORIAŁ ŚW. JANA PAWŁA II we Władysławowie | 7.10

Zapraszamy do udziału w XV Biegu Papieskim we Władysławowie 7 października 2018 roku  Motywem przewodnim Biegu Papieskiego jest uczczenie wyboru Karola Wojtyły na Papieża oraz wspólne przebiegnięcie półwyspem Helskim dystansu około 22 km.

Cel imprezy:

• uczczenie 40 rocznicy wyboru na stolicę Piotrową naszego Rodaka kardynała Karola Wojtyłę,

• uczczenie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Naszą Ojczyznę.

• promocja sportu,

• promocja trzeźwego i zdrowego stylu życia.

Program zaodów

Bieg główny – półmaraton na trasie Jastarnia – Władysławowo – o puchar ks. Proboszcza dla kobiet i mężczyzn

Zbiórka wszystkich uczestników Biegu na placu przy kościele we Władysławowie o godz. 12.30, skąd nastąpi wyjazd do Jastarni lub bezpośrednio na miejscu w Jastarni przy ul. Sztormowej 6

Godz. 13.30 – uroczyste otwarcie Biegu na placu przy ul. Sztormowej 6

Godz. 14.00 – start Biegu Głównego z Jastarni  do Władysławowa

Godz.15.00 – Spotkanie  sportowo-rekreacyjne w domu św. Jana Pawła II

Nagrody:

Dla wszystkich zawodników organizator przewiduje koszulki i okolicznościowe medale.

Dla najlepszych zawodników Organizator przewiduje puchary i pamiątkowe nagrody .

Przewiduje się cenne nagrody rzeczowe dla uczestników, które wręczane będą losowo po zakończeniu biegu.

U w a g a:

Do biegu dopuszcza się wszystkich uczestników bez przeciwwskazań do uprawiania sportu, którzy w dniu zawodów ukończyli 18 lat. Zawodnicy nieletni – za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.

Startowe wynosi 30 zł od zawodnika. Młodzież ucząca się /szkoły średnie i studenci – 20 zł

Płatność na konto: 43 8348 0003 0000 0000 5467 0008

z podaniem na danych: nazwisko i imię, rok urodzenia, miejscowość lub klub.

Udział w zawodach prosimy potwierdzić najpóźniej do 1 października. Zgłoszenia i dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. telefonu:

• 607-373-969 ( Augustyn Hadas )

• e-mail: kaszub1@vp.p