Ogłoszenia – 23 września 2018 r.

XXV Niedziela Zwykła23 września 2018 r.

  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w czwartek przypada wspomnienie świętego Wincentego a Paulo, w piątek świętego Wacława, w sobotę święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • 26 września w środę nasza parafia ma wyznaczoną adorację Najświętszego Sakramentu. Ta wieczysta adoracja trwająca cały rok w parafiach naszej diecezji jest okazją do modlitwy w intencji wspólnoty archidiecezjalnej, Kościoła powszechnego i naszych osobistych. W gablotce, biuletynie i na stronie WWW zamieszczony jest porządek adoracji.
  • W tym tygodniu z racji obecności księdza proboszcza na wycieczce parafialnej nie będzie zbiórek ministrantów, lektorek, młodzieżowego spotkania ani katechezy dla uczniów klasy III gimnazjum. Będzie natomiast kolejne spotkanie oazy dzieci Bożych w sobotę o godzinie 11.40.
  • Zaliczkę 100 złotych na pielgrzymkę do Kalisza wpłacamy w pierwszym tygodniu października w biurze parafialnym.
  • Przypominamy o możliwości głosowania na budżet obywatelski. Od 10 o 24 września za pośrednictwem strony internetowej wladyslawowo.pl można głosować na projekt budżetu obywatelskiego Centrum rekreacji w Chłapowie.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, natomiast u ministrantów biuletyn parafialny.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionego dnia pańskiego i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze