Dzień modlitwy w intencji powołań – Ks. dr Leszek Jażdżewski | 18 czerwca

W przyszłą niedzielę gościć będziemy księdza dr Leszka Jażdzewskiego wykładowcę historii Kościoła w naszym seminarium i alumna, bowiem przyszła niedziela w ramach naszego dekanatu jest Dniem Modlitwy w intencji powołań.

Jednocześnie Rektor Gdańskiego Seminarium Duchownego zwraca się do wszystkich, którzy odczuwają w sobie powołanie do kapłaństwa, by nie zwlekali z decyzją i zgłosili się do naszej archidiecezjalnej uczelni. Wraz z nowym rokiem akademickim kandydaci będą mogli rozpocząć studia filozoficzno-teologiczne i wejść na drogę seminaryjnej formacji ku kapłaństwu.Szczegółowe informacje na temat procedury rekrutacji do Gdańskiego Seminarium Duchownego i warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej Seminarium oraz w gablocie ogłoszeń w naszym kościele.

Foto: Gość Gdański – Gość Niedzielny

Komentarze

komentarze