Msza Święta kończącą Rok Święty w Archidiecezji Gdańskiej – 13 listopada

logggtZaproszenie na Mszę Świętą kończącą Rok Jubileuszowy Miłosierdzia i 1050-lecia Chrztu Polski – 13 listopada 2016

Dobiega końca Rok Jubileuszowy Miłosierdzia i Rok Jubileuszowy 1050-lecia Chrztu Polski. Doświadczyliśmy w tym nadzwyczajnym czasie wiele łaski i miłosierdzia oraz przypomnieliśmy sobie, iż Bóg uświęcił nas już w sakramencie chrztu świętego. Pragniemy więc podziękować Panu Bogu za te wielkie dary, których udzielił nam tak obficie.

Zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą kończącą Rok Święty w Archidiecezji Gdańskiej, która sprawowana będzie pod przewodnictwem Metropolity Gdańskiego Księdza Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia w niedzielę, 13 listopada, o godz. 11.30 w Archikatedrze Oliwskiej.

Do licznego udziału w tej uroczystości zapraszamy kapłanów, Księży Dziekanów, Siostry Zakonne wszystkich Zgromadzeń i wiernych całej naszej archidiecezji.

Tego dnia nastąpi również zamknięcie Roku Jubileuszowego w kościołach stacyjnych wyznaczonych przez Księdza Arcybiskupa. Natomiast w niedzielę, 20 listopada, przeżywać będziemy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i we wszystkich naszych parafiach odmówimy jubileuszowy Akt przyjęcia Jezusa za Króla i Pana.

Foto: www.archikatedraoliwa.pl

Komentarze

komentarze