Odnowienie przyrzeczeń ministranckich | 26.11

26 listopada, w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, w naszym kościele odbyła się uroczystość odnowienia przyrzeczeń ministranckich.


K.: W tym dniu uroczystym cała służba liturgiczna parafii pragnie odnowić swoje przyrzeczenia.

Ministranci: Panie Jezu Chryste, * dziękujemy Ci ponownie * za łaskę powołania do służby liturgicznej w Twoim Kościele. * Dopomóż nam * dalej pełnić zaszczytne zadania * pobożnie, pilnie i radośnie. * Umacniaj naszą wolę * i zachowaj od zniechęcenia. * święta Maryjo, Służebnico Pana, * święty Tarsycjuszu, * święty Janie Bosko, * wstawiajcie się za nami. Amen.

K.: Módlmy się: Najłaskawszy Boże, Ty przez Syna swojego powierzyłeś swojemu Kościołowi wielkie zadania * pobłogosław tych wybranych do świętej służby. * Spraw, aby wiernie wypełniali swoje obowiązki * i stale wzrastali w Twojej łasce i miłości. * Przez Chrystusa, Pana naszego.

W.: Amen.


GALERIA ZDJĘĆ – KLIKNIJ TUTAJ!

Komentarze

komentarze