Ogłoszenia – 1 maja 2021 r.

V Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15, połączone z nabożeństwem majowym i Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  2. Jutro przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte według porządku niedzielnego: 8.00, 9.15, 10.30, 11.30 i 16.00.
  3. We wtorek 4 maja wspomnienie świętego Floriana patrona strażaków, w czwartek święto apostołów Filipa i Jakuba, w sobotę Uroczystość świętego Stanisława, biskupa i męczennika współpatrona Polski.
  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W środę, a nie w piątek, odwiedzę stałych, zgłoszonych chorych.
  5. Zapraszam na nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o 17.30, a w niedziele po mszy świętej o 16.00. Nabożeństwa dla dzieci od wtorku o godzinie 16.00.
  6. W związku ze zwiększeniem limitów wiernych do 1 osoby na 15 m2. od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy świętej o 11.30. Pozostaje na razie niedzielna Msza święta o 9.15.
  7. U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i Biuletyn Parafialny.
  8. Bóg zapłać za kolektę budowlaną. Wzmacnia ona budżet, który zbieramy na pozostałą elewację kościoła.
  9. Polecam waszej uwadze skarbonkę na sprzątanie kościoła.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik