Ogłoszenia – 1 października 2017 r.

XXVII Niedziela Zwykła – 1 października 2017 r.

  1. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc różańcowy. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30, w niedzielę po Mszy świętej o 16.00. Zapraszam dzieci na różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 16.00. Ogłaszamy konkurs na ciekawie zrobiony różaniec. Jego rozstrzygnięcie będzie w drugiej połowie miesiąca. W przyszłą niedzielę poświęcenie różańców dla dzieci I Komunijnych o godz. 10.30.

  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada w poniedziałek wspomnienie św. Aniołów Stróżów, w środę św. Franciszka z Asyżu, w czwartek św. Faustyny, w sobotę NMP Królowej Różańca św. W tym dniu szczególne wydarzenie w naszej ojczyźnie „Różaniec do granic”. Zapraszam do włączenia się do wspólnej modlitwy. Bliższe informacje w gablotce, w biuletynie i na stronie WWW.

  3. Dzisiaj Spotkanie Żywego Różańca o godzinie 14.15. Z tej racji dzisiaj nie będzie wspólnego różańca po Mszy świętej popołudniowej.

  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od 15.40 do godziny 17.00 z przerwą na różaniec dla dzieci. W tym dniu od godziny 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

  5. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, natomiast u ministrantów biuletyn parafialny.

  6. W przyszłą niedzielę kolekta na cele budowlane. Dziękuję za społeczną pracę przy odkryciu fundamentów wieży.

  7. Ksiądz Maksym Padlewski dziękuje wspólnocie parafialnej za wsparcie jego pracy w Chersonie. Jego list znajduje się w gablotce z tyłu kościoła.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionego dnia pańskiego i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze