Ogłoszenia – 1 października 2023 r.

XXVI Niedziela Zwykła

1. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc różańcowy. Dzisiaj o 14.15 spotkanie Żywego Różańca w kościele. Za tydzień i w kolejne niedziele października nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o 16.00.
  2. W tym tygodniu we wtorek wspominamy Aniołów Stróżów, w środę św. Franciszka z Asyżu – odpust na Helu, w czwartek św. Faustynę Kowalską – odpust w Pucku, w sobotę NMP Różańcową.
  3. Jutro w poniedziałek od godz. 9.00 ks. proboszcz odwiedzi z sakramentami świętymi stałych zgłoszonych chorych.
  4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od 16.20 po nabożeństwie różańcowym dzieci.
  5. Na nabożeństwa różańcowe dorosłych i młodzież zapraszamy codziennie w dni powszednie o godz. 17.30. Zapraszamy dzieci na różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 16.00. Trwa konkurs na ciekawie zrobiony różaniec z elementami misyjnymi. Jego rozstrzygnięcie będzie 8 października
  6. Najbliższe spotkanie ministrantów i lektorek w sobotę 7 października 2023 roku w salce na plebanii. W tym dniu na 8.30 zapraszamy chłopców, chcących służyć przy ołtarzu.
  7. W niedzielę 8 października poświęcenie różańców dla dzieci I Komunijnych o godz. 10.30.
  8. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, oraz biuletyn parafialny.
  9. Intencje mszalne na 2023 rok będą przyjmowane w biurze parafialnym po 8 października.
  10. Dziękujemy za pamięć o ofiarach składanych do puszki na sprzątanie kościoła i środowych ofiarach na kwiaty i dekoracje do kościoła.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik