Ogłoszenia – 1 września 2019 r.

XXII Niedziela Zwykła – 1 września 2019 r.

  1. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15.

  2. Jutro Msza święta dla dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00. Kwadrans przed Mszą świętą okazja do spowiedzi świętej. W niedzielę 8 września na Mszy świętej o 10.30 poświęcimy tornistry i przybory szkolne. W niedzielę 8 września po mszy świętej o godzinie 10.30 w kościele spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii świętej.

  3. We wtorek przypada wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.

  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W I piątek ks. proboszcz od godz. 9.00 odwiedzi z posługą sakramentalną stałych zgłoszonych chorych. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.00. Msza święta o 17.00 jest wotywną o NSPJ. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy Litanię do Serca Bożego.

  5. W najbliższą sobotę o godzinie 09.00 zbiórka ministrantów w salce na plebanii, O godz. 11.00 spotkanie lektorek, o 10.00 spotkanie oazy.

  6. Przy skarbonce na budowę kościoła są wyłożone cegiełki z informacją proboszcza o poczynionych i bieżących inwestycjach. Jakby ktoś chciał z wczasowiczów czy parafian złożyć anonimowo ofiarę na budowę kościoła na tacę, czy przesłać na konto, może je wziąć ze sobą. W przyszłą niedzielę kolekta budowlana. Ks. proboszcz poinformuje o kwocie pozyskanej z tzw. kopert i zbiórek i po parafiach. Dzisiaj ks. proboszcz głosi kazania i zbiera do puszek ofiary na budowę kościoła we Władysławowie.

  7. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, i Biuletyn Parafialny. Zachęcamy zwłaszcza gości-wczasowiczów do nabycia kalendarza parafialnego – pamiątki z pobytu w Chłapowie. Cena 25 złotych, to cegiełka na budowę kościoła.

  8. Od przyszłej niedzieli obowiązuje porządek mszy św. niedzielnych w ciągu roku szkolnego.

  9. Witając przybyłych do nas Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Komentarze

komentarze