Ogłoszenia – 10 czerwca 2018 r.

X Niedziela Zwykła – 10 czerwca 2018 r.

  • W minionym tygodniu zakończyliśmy Oktawę Bożego Ciała. Dziękujemy za udział w procesjach. Szczególne podziękowanie składamy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeżycie tych dni: niosącym feretrony, chorągwie i sztandary, dzieciom, a także Liturgicznej Służbie Ołtarza i wszystkim, którzy wzięli udział w procesjach wyrażając w ten sposób cześć dla Jezusa Eucharystycznego.
  • W dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godzinie 17:30, w niedzielę o 15.00.
  • Ponadto w tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie świętego Barnaby apostoła, we wtorek wspomnienie męczenników II wojny światowej, w środę świętego Antoniego, w czwartek świętego Michała Kozala – biskupa i męczennika. Obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i powierzamy opiece ich Świętych Patronów.
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościć przedstawicieli Gdańskiego Seminarium Duchownego. Taca przyszłej niedzieli w całości przeznaczona będzie na utrzymanie tej uczelni.
  • Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny. Jest także książka – cegiełka w cenie 25 złotych+ poświęcona historii naszej parafii.
  • Dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze