Ogłoszenia – 10 października 2021 r.

Niedziela Zwykła – XXI Dzień Papieski

  1. Przeżywamy XXI Dzień Papieski pod hasłem: Nie lękajcie się. W całej ojczyźnie w dniu dzisiejszym przeprowadzana jest zbiórka do puszek na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Także i u nas lektorki /ministranci/ zbierają po Mszy świętej ofiary na ten cel.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada w środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego w piątek św. Teresy od Jezusa, w sobotę św. Jadwigi Śląskiej. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, dziś po Mszy św. o 16.00 w dni powszednie na 17.30, dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.00.
  4. W sobotę spotkania: kandydatów na ministrantów o 8.00, oazy dzieci Bożych o 11.00. Zapraszamy także nowe, chętne osoby.
  5. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, i nasz Parafialny Biuletyn.
  6. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, w tygodniu przy wyjściu znajdą się kartki z wypominkami, które będzie można składać na tacę lub w kancelarii. Złożone przy tej okazji do koperty ofiary przeznaczamy na inwestycje budowlane. Bardzo proszę o czytelne wypełnianie wypominek najlepiej w mianowniku. Nie umieszczamy na wypominkach imion i nazwisk osób błogosławionych i świętych, a także tych, których proces beatyfikacyjny trwa.
  7. Dziękujemy za pamięć o ofiarach składanych do puszki na sprzątanie kościoła i środowych ofiarach na kwiaty i dekoracje do kościoła.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze