Ogłoszenia – 10 września 2017 r.

XXIII Niedziela Zwykła – 10 września 2017 r.

  • W dniach 15 i 16 września br. odbędzie się doroczna Pielgrzymka Ludzi Morza na Jasna Górę. Bliższe informacje w biuletynie i na stronie WWW.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o 10.30 spotkanie rodziców dzieci klas III, które w tym roku szkolnym przystąpią w naszej parafii do sakramentu pokuty i eucharystii. Na tej mszy świętej wraz z animatorkami przedstawimy założenia Ruchu Światło-Życie, który chcielibyśmy powołać do istnienia w naszej parafii.
  • Zapisy kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii w 2019 roku odbędą się dnia 1 października po Mszy świętej o 10.30 w kościele. To zaproszenie kieruję do młodzieży klas II gimnazjum i VII klasy. Spotkanie dla rodziców kandydatów do przyjęcia sakramentu dojrzałości w tym samym czasie.
  • Polecam Waszej uwadze Gość Niedzielny i nasz parafialny biuletyn.
  • W poniedziałek 11 września po Mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę do Wilna. Pielgrzymów proszę o przyniesienie dopłaty do całościowej sumy na wyjazd.
  • Zachęcam zwłaszcza gości-wczasowiczów do nabycia kalendarza parafialnego – pamiątki z pobytu w Chłapowie. Cena 20 złotych to cegiełka na budowę kościoła.

Witając wszystkich Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Modlitwa o udzielenie łaski przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II

Boże w Trójcy Przenajświętszej, dziękujemy Ci za to, że dałeś Kościołowi Papieża Świętego Jana Pawła II, w którym zajaśniała Twoja ojcowska dobroć, chwała krzyża Chrystusa i piękno Ducha miłości. On, zawierzając całkowicie Twojemu miłosierdziu i matczynemu wstawiennictwu Maryi, ukazał nam żywy obraz Jezusa Dobrego Pasterza, wskazując świętość, która jest miarą życia chrześcijańskiego, jako drogę dla osiągnięcia wiecznego zjednoczenia z Tobą. Amen.
Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze