Ogłoszenia – 10 września 2023 r.

XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj spotkanie rodziców dzieci klas III w kaplicy za zakrystią o godz. 9.45
  2. W kalendarzu liturgicznym przypada we wtorek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, w środę św. Jana Chryzostoma, w czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w piątek wspomnienie MB. Bolesnej, w sobotę wspomnienie męczenników Korneliusza i Cypriana. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. W sobotę 16 września rozpoczniemy o godz. 11.00 Mszą św. rok formacyjny oazy. Zapraszamy członków i sympatyków Ruchu Światło-Życie.
  3. W przyszłą niedzielę 17 września po Mszy św. o 10.30 katecheza dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania w salce na plebanii, lub w poniedziałek 18 września.
  4. Intencje na 2024 rok będą przyjmowane w biurze parafialnym po 8 października.
  5. Polecam Waszej uwadze Gość Niedzielny i nasz parafialny biuletyn oraz skarbonkę na sprzątanie kościoła.
  6. Stowarzyszenie Przyjaciół Malarstwa serdecznie dziękuję za możliwość wystawy w naszym kościele parafialnym i za ciepłe przyjęcie inicjatywy przez parafian i turystów.
  7. Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę budowlaną.

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik