Ogłoszenia – 11 kwietnia 2021 r.

Święto Miłosierdzia Bożego

  1. Obchodzimy dziś uroczystość odpustową Miłosierdzia Bożego. Msze święte o 8.00, 9.15, 10.30 i 11.30 oraz o 16.00. suma odpustowa, którą poprowadzi o. Ireneusz z Helu. W przyszłą niedzielę także dodatkowe Msze święte o 9.15 i 11.30
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Z tej racji w dniu dzisiejszym przeprowadzana jest kwesta do puszek na potrzeby diecezjalnej Caritas.
  3. Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas i Pracowni Miłosierdzia „św. o. Pio” z serca dziękują wszystkim Parafianom za otwarte serca, modlitwy i wszelkie ofiary. W ramach wdzięczności pragną ofiarować Wam wizerunek Jezusa Miłosiernego z życzeniami. Przed Kościołem stoją Wolontariusze, którzy będą je rozdawać. Zachęcamy do zabrania.
  4. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny i Biuletyn Parafialny.

Trwając w radości płynącej ze zmartwychwstania Chrystusa i wdzięczności za obfity dar Bożego Miłosierdzia, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze