Ogłoszenia – 11 września 2022 r.

XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj spotkanie rodziców dzieci klas III w kaplicy za zakrystią o godz. 9.45, zaś po Mszy św. o 10.30 katecheza dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania w salce na plebanii.
  2. Rozpoczyna się tydzień wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci i wychowawców. W kalendarzu liturgicznym przypada we wtorek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w czwartek wspomnienie MB. Bolesnej, w piątek wspomnienie męczenników Korneliusza i Cypriana. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.
  3. Polecam Waszej uwadze Gość Niedzielny i nasz parafialny biuletyn oraz skarbonkę na sprzątanie kościoła.
  4. Bóg zapłać za kolektę budowlaną. W tym miesiącu rozpoczną się prace przy ociepleniu i elewacji plebanii. W maju został wymieniony piec gazowy.

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik