Ogłoszenia – 12 czerwca 2016 r.

OGŁOSZENIA NA 11 Niedzielę Zwykłą

  • Witam wszystkich parafian i gości na świątecznej Mszy św.
  • Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca w kościele o godz. 14:15.
  • W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada wspomnienie św. Antoniego, we wtorek bł. Michała Kozala, w środę bł. Jolanty, w piątek św. Alberta Chmielowskiego.
  • Wszystkich gości nawiedzających naszą świątynie chciałbym poinformować, że jest ona kościołem jubileuszowym, w którym codziennie można uzyskać odpust zupełny i w którym także codziennie odmawiana jest o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i uświetnienia uroczystości pogrzebowych naszego Ks. Proboszcza. Dla nas wszystkich było to wielkie przeżycie ale i doświadczenie wspólnoty parafialnej. Dziękuję za ten piękny gest i pozytywną odpowiedź w postaci ostatniego daru księdza proboszcza – witrażu dla naszego kościoła. Chciałbym poinformować, że podczas pogrzebu zebraliśmy na ten cel 16.012 PLN i 50 euro. Msza św. w miesiąc po śmierci zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 18:30 w dniu 7 lipca. Chcielibyśmy, aby w tym dniu został poświęcony nagrobek –pomnik. Wraz z Radą Parafialną ustaliliśmy, że pod chórem będzie wystawiona w najbliższym czasie skarbonka na ten cel.
  • Dzisiejsza kolekta przeznaczona zostanie na cele budowlane. Zbieramy fundusze na dokończenie ocieplenia kościoła, chodzi oczywiście o sufit.
  • Polecam Waszej uwadze prasę katolicką.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze