Ogłoszenia – 12 czerwca 2022 r.

Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Trójcy Świętej, która kończy okres obowiązkowej komunii św. wielkanocnej.
  2. W poniedziałek przypada wspomnienie świętego Antoniego z Padwy, we wtorek wspomnienie biskupa Michała Kozala – męczennika.
  3. W środę 15.06. o godz. 16.00. przed kościołem próba dzieci sypiących kwiatki na Boże Ciało. Zapraszamy serdecznie wszystkie chętne dziewczynki.
  4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte o 8.00, 10.30 i o 16.00. Po Mszy świętej o godz. 10.30 wyruszy tradycyjna procesja. Prosimy o zabranie ze sobą książeczek do nabożeństwa, aby śpiewać pieśni eucharystyczne. Msza święta w środę o 18.00 z liturgią z Uroczystości Bożego Ciała.
  5. W piątek przypada wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.
  6. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30 – w Oktawie Bożego Ciała aż do uroczystości Najświętszego Serca Bożego – połączone z procesją eucharystyczną wokół kościoła. W przyszłą niedzielę Procesja Eucharystyczna po Sumie o godz. 8.00.
  7. U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  8. Serdecznie dziękuję za kolektę budowlaną, ofiary do puszki na sprzątanie kościoła.

Witając przybyłych do nas Gości, dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik