Ogłoszenia – 12 lipca 2020 r.

XV Niedziela Zwykła – 12 lipca 2020 r.

  1. Dziękujemy wszystkim za modlitwę i stosowanie zaleceń epidemicznych w postaci noszenia maseczek w obiektach zamkniętych, czyli także w kościele.
  2. Wszystkich gości, których serdecznie witamy zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która jest odmawiana u nas codziennie przez cały rok o godzinie 15.00. W środę w naszej parafii po Mszach świętych Nowenna do MBNP, zaś w czwartek od 9.15-10.15 adoracja Najświętszego Sakramentu. Przypominamy, że spowiedź w naszej parafii jest tylko przed Mszą świętą.
  3. W środę przypada wspomnienie św. Bonawentury, w czwartek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel. Doroczny odpust Matki Boskiej Szkaplerznej w Swarzewie przypada w tym roku w dniach 18 i 19 lipca. Główne uroczystości odbędą się w niedzielę 19 lipca o godz. 10:30 pod przewodnictwem ks. biskupa Centralna Msza święta dla pielgrzymów w sobotę o godz. 17:00. W tym roku z racji pandemii nie odbędzie się tradycyjna piesza pielgrzymka.
  4. Są wolne intencje na bieżący tydzień. Intencje na bieżący tydzień zamawiamy w zakrystii, na pozostałe dni w biurze parafialnym
  5. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn. Do nabycia także nasz parafialny kalendarz na 2021 rok w cenie 20 złotych.
  6. Polecam waszej uwadze skarbonkę z ofiarami na rzecz sprzątania kościoła.

Zapowiedzi przedślubne 5-19.07.2020

Tomasz Chludziński, kawaler, zam. w Łomży
i Sylwia Monika Koss, pana, zam. w Chłapowie

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz Sławomir Jan Skoblik – proboszcz

Komentarze

komentarze