Ogłoszenia – 12 listopada 2017 r.

XXXIII Niedziela Zwykła – 12 listopada 2017 r. – DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM

  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada jutro wspomnienie świętych: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych polskich męczenników w środę wspomnienie dowolne św. Alberta Wielkiego, w czwartek Matki Miłosierdzia, w piątek św. Elżbiety Węgierskiej – zakonnicy, błogosławionej Karoliny Kózkównej. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i powierzamy opiece świętych Patronów.
  • Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny.
  • Zapraszam także młodzież do udziału w Wieczorze Modlitwy Młodych. Tym razem odbędzie się on w Rumi. Zaproszenie skierowane jest do młodzieży gimnazjum, uczniów VII klasy i szkół średnich. Bliższe informacje na parafialnym Facebooku. Zapisy u księdza Proboszcza.
  • Zachęcam do kontynuowania programu Rodzina Rodzinie. Nasza parafia objęła tą pomocą jedną rodzinę. Możemy to kontynuować. Kilka rodzin zdeklarowało kwotę 1200 na pół roku. Całość pomocy półrocznej wynosi 3060 (510 na miesiąc). Na ten cel przeznaczona jest puszka pod chórem.
  • Dziś zbiórka do puszek na rzecz prześladowanych chrześcijan.

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze