Ogłoszenia – 12 listopada 2023 r.

XXXII Niedziela Zwykła

• Dobiega końca rok liturgiczny. Dzisiaj obchodzony jest Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  • W bieżącym tygodniu wspominać będziemy w poniedziałek pierwszych polskich męczenników, w czwartek NMP Ostrobramską, w piątek przypada wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w sobotę bł. Karoliny Kózkówny, Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe.
  • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, w którego egzemplarz tradycyjnie można zaopatrzyć się z tyłu kościoła, podobnie za dobrowolną ofiarą w biuletyn parafialny.
  • W przyszłą sobotę i 25 listopada nie ma zbiórek dla ministrantów młodszych i lektorek.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik