Ogłoszenia – 12 lutego 2017 r.

VI Niedziela Zwykła – 12 lutego 2017 r.

  • Trwa tydzień Małżeństwa. Zapraszam do włączenia się w inicjatywy w naszym dekanacie. Bliższe informacje na ten temat są zamieszczone na stronie parafialnej i w gablotce. Ten szczególny tydzień kończą Walentynki. W tym dniu (14 lutego) przypada święto Patronów Europy- Apostołów Słowian – Cyryla i Metodego. Natomiast 15 lutego (w środę) przypada wspomnienie błogosławionego Michała Sopoćki, szczególnego czciciela Bożego Miłosierdzia, którego relikwie będziemy chcieli sprowadzić z archidiecezji białostockiej do naszej parafii i w przyszłości wmurować w ołtarz mszalny.
  • Przypominam, że w każdą środę w naszej parafii po Mszy świętej odmawiana jest Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, w czwartki w godzinach od 9:15 do 10:15 Adoracja Najświętszego Sakramentu, zaś codziennie o 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy przygotowali i prowadzili Parafialną Zabawę Karnawałową. Mam nadzieję, że ta impreza wpisze się na stałe do parafialnego kalendarza.
  • U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze