Ogłoszenia – 12 lutego 2023 r.

VI Niedziela Zwykła

  1. We wtorek przypada święto Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele budowlane i na sprzątanie kościoła. Dzisiaj zbiórka do puszki na pomoc ofiarom kataklizmu w Syrii i Turcji. Za tydzień zbiórka do puszek na ogrzewanie kościoła.
  3. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Gość Niedzielny i Biuletyn Misericordia Domini.
  4. Trwają zapisy na Pielgrzymkę do Częstochowy, na Ziemię Sandomierska i Lubelską i na wyjazd wakacyjny do Słowackiego Raju. Informacje o tym ostatnim wyjeździe w dzisiejszym biuletynie parafialnym.
  5. Zakupiono głośniki na zewnątrz kościoła. Cena jednego wynosi 1000 PLN. Czekaja na swojego darczyńcę.
  6. W czwartek pożegnaliśmy Floriana Bolda z ulicy Gościnnej.

Ksiądz Sławomir Skoblik – proboszcz

Komentarze

komentarze