Ogłoszenia – 12 maja 2019 r.

IV Niedziela Wielkanocna – 12 maja 2019 r.
Niedziela Dobrego Pasterza – 56 Tydzień Modlitw o Powołania

  • Zakończyliśmy XI Tydzień Biblijny, a rozpoczynamy dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza 56. Tydzień Modlitw o Powołania, który ma być czasem modlitwy i przypomnienia, że dzieło odczytywania, rozwijania i realizowania powołań trzeba nieustannie wspierać.
  • W tym tygodniu przypada święto Macieja Apostoła we wtorek i w czwartek święto Andrzeja Boboli.
  • Jutro spotkanie w salce na plebanii o godz. 19.00 z Radą Parafialną wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w festyn parafialny.
  • W dniu 11 czerwca (wtorek) odbędzie się w godzinach 7-15 autokarowa dziękczynna pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Kaszub w Sianowie. W programie Msza św. w sanktuarium oraz majówka przed cudowną figurą. Następnie udamy się do Stryszej Budy do Parku Miniatur Kaszubskich i owadów gigantów. Zachęcam parafian do pielgrzymowania, zwłaszcza tych, którzy nigdy w Sianowie nie byli. Koszt autokaru i atrakcji w parku 80 złotych. Prowiant we własnym zakresie. Zgłoszenia u ks. proboszcza. Liczba miejsc 25.
  • U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny.
  • Polecam waszej uwadze skarbonkę na sprzątanie kościoła.
  • Bóg zapłać za ofiary składane w dniu dzisiejszym na tacę na budowę kościoła. W najbliższym czasie będą montowane docelowe okna na wieży i nad kostnicą. Dziękuję dzieciom komunijnym i ich rodzicom za ufundowanie akolitki i jednej rodzinie z parafii za ufundowanie drugiej. Zakupiłem welon maryjny do błogosławienia Najświętszym Sakramentem. Jakby ktoś chciał być darczyńcom, to proszę o kontakt.

Trwając na modlitwie w intencji powołań, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze