Ogłoszenia – 12 marca 2023 r.

III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Trwa okres Wielkiego Postu, w którym podejmujemy przemieniające nas dobre uczynki: post, modlitwę i jałmużnę. Jest to szczególna okazja do tego, by także w hojnym geście miłości podzielić się z bliźnimi poprzez ofiary złożone do skarbonki z napisem „Jałmużna postna”, pomagając w ten sposób najbardziej potrzebującym.
  2. Jutro przypada 10 rocznica wyboru papieża Franciszka.
  3. We wtorek o 19.00 spotkanie zelatorów Różańca Świętego na plebanii.
  4. W tygodniu biuro parafialne czynne w stałych godzinach urzędowania we wtorek i czwartek.
  5. Dziś Gorzkie Żale o 15.00. Poprzedzi je Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. U ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego w cenie 10 złotych, i za symboliczną ofiarę biuletyn parafialny. Są także paschaliki na świąteczny stół w cenie 20 złotych.
  7. Na pomoc polskim misjonarzom zebraliśmy 700 złotych.
  8. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc Ukraińcom pod patronatem Caritas diecezjalnej. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na cele budowlane. Trwa uporządkowywanie parkingu kościelnego. Koszt materiału i pracy wyniósł 19.000 złotych.
  9. Burmistrz Władysławowa serdecznie zaprasza mieszkańców Chłapowa na zebranie wiejskie zaplanowane w dniu 13 marca 2023 roku (poniedziałek o godz. 17.30 w Remizie Strażackiej przy ul. Władysławowskiej 30.

Życzę wszystkim owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia. Niech nam Bóg błogosławi.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze