Ogłoszenia – 12 września 2021 r.

XXIV Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy wszystkim za stosowanie się do zaleceń epidemicznych w postaci noszenia maseczek, zakrywania ust i nosa w obiektach zamkniętych, czyli także w kościele.
  2. Rozpoczyna się tydzień wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci i wychowawców. W kalendarzu liturgicznym przypada jutro wspomnienie św. Jana Chryzostoma, we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę wspomnienie MB. Bolesnej, w czwartek wspomnienie męczenników Korneliusza i Cypriana, w sobotę k święto św. Stanisława Kostki, zakonnika patrona dzieci, młodzieży i naszej ojczyzny, Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.
  3. Polecam Waszej uwadze Gość Niedzielny i nasz parafialny biuletyn oraz skarbonkę na sprzątanie kościoła.
  4. Na pomoc migrantom i uchodźcom zebraliśmy do puszki 900 złotych.

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze