Ogłoszenia – 13 listopada 2022 r.

XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dobiega końca rok liturgiczny. Dzisiaj obchodzony jest VI Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. W bieżącym tygodniu wspominać będziemy w środę NMP Ostrobramską, w czwartek przypada wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w piatek bł. Karoliny Kózkówny, Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe.
  3. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, w którego egzemplarz tradycyjnie można zaopatrzyć się z tyłu kościoła, podobnie za dobrowolną ofiarą w biuletyn parafialny.
  4. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali i włączyli się w wizytację kanoniczną arcybiskupa metropolity gdańskiego w naszej parafii.
  5. W przyszłą sobotę z racji skupienia kapłanów naszej diecezji spotkania ministrantów młodszych, lektorek i oazy są odwołane.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze