Ogłoszenia – 13 lutego 2022 r.

VI Niedziela Zwykła – 13 lutego 2022 r.

  1. Jutro przypada święto Cyryla i Metodego – patronów Europy
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele budowlane i na sprzątanie kościoła. Zgodnie z tym, co zostało powiedziane w rocznym sprawozdaniu najbliższe inwestycje będą dotyczyć termomodernizacji plebanii i porządkowania parkingu. Potem wrócimy do elewacji kościoła. Za tydzień ponowiona zostanie zbiórka do puszek na ten cel. Ostatnia jest planowana w Popielec. Po rekolekcjach ogrzewanie wyłączamy.
  3. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Gość Niedzielny i Biuletyn Misericordia Domini.
  4. Na 11 marca planuję jednodniową wycieczkę do Gdańska (część druga). W programie: centrum Hevelianum, Oliwa i Westerplatte, wspólny obiad (cena to 120 złotych obejmująca posiłek i bilety wstępu) zaś na 26 marca wycieczkę na Mierzeję Wiślaną. W programie nawiedzenie kościoła morskiego w Stegnie Gdańskiej, zwiedzanie obozu koncentracyjnego Stutthof i pobyt w Krynicy Morskiej połączony z obiadem (cena to 150 złotych). Po drodze zobaczymy budowany kanał przez Mierzeję Wiślaną.
  5. W zakrystii wystawiona jest już lista chętnych na adorację nocną z Wielkiego Czwartku na Wielki Piątek i z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze