Ogłoszenia – 13 maja 2018 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 13 maja 2018 r.

  • W dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane codziennie o godzinie 17:30, dla dzieci od poniedziałku do piątku o 16.00, dzisiaj w połączeniu z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Rozpoczęliśmy nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zielonych Świątek. Odmawiamy ją w ramach nabożeństwa majowego.
  • W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada święto świętego Macieja Apostoła, w środę święto świętego Andrzeja Boboli – Patrona Polski, w czwartek przypada dzień imienin naszego Arcypasterza.
  • Wyjazd pielgrzymów do Matemblewa jutro o godzinie 8.00 rano spod kościoła.
  • W środę 16 maja w salce na plebanii o godzinie 19.00 spotkanie Rady Parafialnej i wszystkich, którzy włączą się w prowadzenie festynu parafialnego.
  • Już dzisiaj zapraszam na uroczystości z okazji Srebrnego Jubileuszu naszej parafii. Rozpoczną się one w Dzień Matki 26 maja o godzinie 13.00 Mszą św. Po eucharystii, której przewodniczyć będzie arcybiskup metropolita gdański będzie tort urodzinowy i festyn.
  • W tym roku z racji jubileuszu parafii nie wyruszy z naszego kościoła tradycyjna piesza pielgrzymka do Wejherowa na Uroczystość Trójcy świętej.
  • Tradycyjnie z tyłu kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz parafialny biuletyn.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła. W tym tygodniu założymy jednolitą wykładzinę w prezbiterium. Dziękuję wszystkim, którzy w tygodniu wolontaryjnie pracowali wokół kościoła i plebanii oraz w samym kościele. 

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze