Ogłoszenia – 13 stycznia 2019 r.

Święto Chrztu Pańskiego 13 stycznia 2019 r.

  • W dzisiejszą Uroczystość Chrztu Pańskiego, kończącą w liturgii okres Bożego Narodzenia, ogarniamy szczególną modlitwą naszych szafarzy sakramentu chrztu, rodziców i chrzestnych – tych wszystkich, którzy przekazali nam wiarę, a także tych którzy w minionym roku zostali ochrzczeni w naszej wspólnocie.
  • Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w rodzinne kolędowanie.
  • Przypominam, że biuro parafialne w czasie kolęd czynne jest w dni powszednie bezpośrednio po rannej Mszy świętej.
  • Na pomoc rodzinom dotkniętym pożarem zebraliśmy do puszki w ubiegłą niedzielę 9900 złotych. Państwo Kupscy i Myślisz serdecznie dziękują wszystkim za ten gest życzliwości i solidarności.
  • Po błogosławieństwie na koniec Mszy świętej w dalszym ciągu zapraszam do adoracji przy żłóbku. Dziękuję za ofiary złożone przy okazji nawiedzenia szopki przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem.

Na koniec prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, by nam błogosławił i umocnił w wypełnianiu przyrzeczeń chrzcielnych.

Ks. proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze