Ogłoszenia – 13 września 2020 r.

XXIV Niedziela Zwykła – 13 września 2020 r.

  1. Dziękujemy wszystkim za stosowanie się do zaleceń epidemicznych w postaci noszenia maseczek, zakrywania ust i nosa w obiektach zamkniętych, czyli także w kościele.
  2. W kalendarzu liturgicznym przypada jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek wspomnienie MB. Bolesnej, w środę wspomnienie męczenników Korneliusza i Cypriana, w piątek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika patrona dzieci, młodzieży i naszej ojczyzny, Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.
  3. Polecam Waszej uwadze Gość Niedzielny i nasz parafialny biuletyn oraz skarbonkę na sprzątanie kościoła.
  4. Zachęcamy zwłaszcza gości-wczasowiczów do nabycia kalendarza parafialnego na 2021 rok – pamiątki z pobytu w Chłapowie. Cena 20 złotych to cegiełka na budowę kościoła.
  5. Trwają prace przy elewacji południowej ściany kościoła i wieży. Na czas prac budowlanych czynne będą boczne wejścia do kościoła. Przy drzwiach są wyłożone zwłaszcza dla turystów cegiełki na budowę kościoła.

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze