Ogłoszenia – 14 kwietnia 2024 r.

III Niedziela Wielkanocna

• Rozpoczynamy dzisiaj XVI Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa: „Powołani do Wspólnoty – KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele”
  • Dzisiaj “Akcja Żonkil”. Wolontariusze zbierają ofiary do puszek na rzecz pomorskich hospicjów.
  • Dzisiaj o 11.30 katecheza dla uczniów klasy VIII – kandydatów do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Także dzisiaj o 14.15 spotkanie Żywego Różańca.
  • Dzisiaj po Mszy świętej o 10.30 do odebrania w zakrystii zdjęcia i pamiątki z uroczystości bierzmowania.
  • W sobotę o 9.00 I spowiedź św. uczniów klasy III. Otaczamy nasze dzieci wspólną modlitwą.
  • Dziękuję wszystkim, za składane ofiary na tacę, i te do puszki na sprzątanie kościoła. Na Caritas diecezjalną przesłałem 450 złotych ze zbiórki do puszek.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Krzysztof Sławomir Renusz, kawaler z Władysławowa