Ogłoszenia – 14 lipca 2019 r.

XV Niedziela Zwykła – 14 lipca 2019 r.

  • Wszystkich gości, których serdecznie witamy zachęcamy po Mszy św. do adoracji relikwii św. Jana Pawła II, które są wystawione na marmurowym klęczniku i zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która jest odmawiana u nas codziennie przez cały rok o godz. 15.00. W środę w naszej parafii po Mszach świętych Nowenna do MBNP, zaś w czwartek od 9.15-10.15 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W poniedziałek przypada wspomnienie św. Bonawentury, pojutrze przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel . Doroczny odpust Matki Boskiej Szkaplerznej w Swarzewie przypada w tym roku w dniach 20 i 21 lipca. Główne uroczystości odbędą się w niedzielę 21 lipca o godz. 10:30 pod przewodnictwem ks. biskupa Zbigniewa Zielińskiego. Pielgrzymi przybędą w sobotę 20 lipca. Powitanie zgodnie z tradycyjnym porządkiem przed Kaplicą Objawienia o 15.30. Centralna Msza św. dla pielgrzymów w sobotę o godz. 17:00. Nasza parafialna pielgrzymka wyruszy spod kościoła w sobotę o 13.15 i dołączy tradycyjnie do Grupy Władysławowskiej. Zapraszamy i wczasowiczów do wędrowania. To tylko 10 kilometrów.
  • Są wolne miejsca na wrześniową pielgrzymkę do Rzymu i na ziemie Zachodnie Polski. Zapisywać się można w biurze parafialnym od wtorku do czwartku w godzinach 15.15-16.30. Bliższe informacje na stronie internetowej parafii.
  • W przyszłą niedzielę w związku ze zbliżającym się dniem kierowcy po Mszach świętych poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone przy tej okazji za emblematy religijne do pojazdów z modlitwą do św. Krzysztofa przeznaczone zostaną na samochód dla misjonarzy.
  • Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  • Księża Chrystusowcy zapraszają codziennie na filmy chrześcijańskie do Domu Parafialnego we Władysławowie. Bliższe informacje w gablotkach.
  • Polecam waszej uwadze skarbonkę z ofiarami na rzecz sprzątania kościoła.
  • Po 21 lipca będą trakcyjnie roznoszone po parafii koperty z cegiełką na budowę kościoła.

Witając przybyłych do nas Gości, dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz Sławomir Jan Skoblik – proboszcz

Komentarze

komentarze