Ogłoszenia – 14 listopada 2021 r.

XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dobiega końca rok liturgiczny. Dzisiaj obchodzony jest V Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Ubogich zawsze macie u siebie” (Mk 14, 7) i Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. W bieżącym tygodniu wspominać będziemy we wtorek NMP Ostrobramską, w środę przypada wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek bł. Karoliny Kózkówny, w sobotę św. Rafała Kalinowskiego. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe.
  3. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” w cenie 6 złotych, w którego egzemplarz tradycyjnie można zaopatrzyć się z tyłu kościoła, podobnie za dobrowolną ofiarą w biuletyn parafialny.
  4. W związku z obowiązkowym dniem skupienia dla kapłanów naszej archidiecezji uroczystości odpustowe ku czci świętej Barbary będą miały miejsce w niedzielę 5 grudnia. Intencje zamówione na sumę odpustową zostaną przepisane na niedzielę na 16.00. Są jeszcze wolne trzy intencje mszalne na Sumę odpustową.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze